Przejdź do treści
Pomocna Dlon
Powiększ tekst: A A A wersja dla niedowidzących
MAPA STRONY

SPECJALISTA PSYCHOTERAPII UZALEŻNIEŃ

Stowarzyszenie Pomocna Dłoń Poradnia Leczenia Uzależnień w Krakowie poszukuje specjalisty psychoterapii uzależnień.

Miejsce podjęcia pracy: Kraków, Sucha Beskidzka

Wymagania:

Posiadanie certyfikatu Specjalisty Psychoterapii Uzależnień/ Specjalisty Terapii Uzależnień lub posiadanie statusu osoby w procesie certyfikacji na Specjalistę Psychoterapii Uzależnień.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą mailową stowarzyszenie@pomocnadlon-krakow.pl z dopiskiem w tytule Specjalista Psychoterapii Uzależnień.

    STAŻ SEKRETARKA MEDYCZNA

    Stowarzyszenie Pomocna Dłoń  Poradnia Leczenia Uzależnień  poszukuje osoby na staż w ramach projektu organizowanego przez Grodzki Urząd Pracy w Krakowie na stanowisko sekretarka medyczna

     Miejsce podjęcia pracy: Kraków

    Zadania:

    • dbanie o zewnętrzny i wewnętrzny wizerunek Stowarzyszenia,
    • kontakt z kontrahentami działania informacyjne,
    • rejestracja i kontrola poprawności dokumentacji pacjentów Poradnii,
    • monitorowanie poziomu realizacji umów z kontrahentami, ich aktualizacja,
    • zapewnienie zaopatrzenia w materiały biurowe, higieniczne i spożywcze placówek,
    • przyjmowanie i wysyłanie korespondencji Stowarzyszenia.

    Mile widziane:

    • osoby zarejestrowane w Grodzkim Urzędzie Pracy w Krakowie jako osoby bezrobotne poszukujące pracy,
    • dobra organizacja własnej pracy,
    • samodzielność,
    • otwartość na naukę nowych rzeczy

      Oferujemy:

    • umowę o zawarciu stażu,
    • możliwość rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy,
    • szkolenie na stanowisko,
    • pracę z miłym i doświadczonym zespołem terapeutów.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego/kilka słów o sobie drogą mailową stowarzyszenie@pomocnadlon-krakow.pl z dopiskiem w tytule staż sekretarka medyczna

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

      ZADAJ NAM PYTANIE - ZAREZERWUJ!

      Wypełnij poniższy formularz aby wysłać nam wiadomość lub zarezerwować termin.